KONCERT

Vánoční zpívání v kostele ve Staré Vodě

Zveme vás na společné zpívání za svitu svíček v kostele sv. Anny ve Staré Vodě, 15. prosince 2018 od 16.00 h. Na programu bude pestrá směs českých i světových písní s vánoční tématikou. Hraje skupina MS Band a pro posluchače budou připraveny i zpěvníky, aby se mohli ke zpěvu všichni připojit.

Na Starou Vodu vypravíme autobus, který pojede na trase Velký Týnec, Čechovice, Doloplazy, Velký Újezd, Velká Bystřice, Mrsklesy, Město Libavá.

Odjezdy a trasy autobusů:

Autobus1: 14.30 Velká Bystřice (u radnice, směr Mrsklesy), 14:45 Mrsklesy (kult. dům) -> 15.15 příjezd do Staré Vody.
Autobus2: 14.15 Velký Týnec (zdr. středisko), 14:25 Čechovice (Týnecká), 14.40 Doloplazy (u lípy), 14:55 Velký Újezd (aut. stanice) -> 15:30 příjezd do Staré Vody.

Vstupné a jízdné zcela dobrovolné.

Do staré Vody je možné se dostat i vlastním automobilem.
Cesta od Olomouce vede přes Jívovou a Domašov nad Bystřicí.

Rezervujte si místo v autobusu na e-mailu strediskoLR(zavináč)skaut.cz. Tel. kontakt: 731065839.

Na místě bude možné zakoupit svařák a čaj. K prodeji budou i kaledáře Staré Vody na rok 2019.
Ve Staré Vodě je k dispozici suché WC.

Pořádá Junák, středisko Ladislava Ruska a MS Band.