AKCE

každoročně před Vánoci

Betlémské světlo

Každoročně rozvážíme Betlémské světlo na železniční trase Olomouc - Opava a roznášíme do rodin v obcích, kde sídlí naše oddíly.

nově v dubnu

Mezinárodní setkání skautských sběratelů

Oblíbená akce sběratelů skautských nášivek, odznaků, časopisů a dalších různorodých předmětů.

každoročně květen a září

Obnova Staré Vody

Již 30 let pracujeme na obnově potního místa - zaniklé obce Stará Voda. Své ruce k dílu přiložili i skauti z USA, Kanady, Německa, Holandska a Polska.
Všechny inforace o akci včetně termínů.

duben, dle celorepublikového termínu

Ukliďme Česko

Pomáháme přírodě od odpadků, které v ní zanechali pomatení lidé. Pořadatelem Ukliďme Česko je spolek Ekosmák a Český svaz ochránců přírody. www.uklidmecesko.cz

únor

Hanáckou Sibiří k pramenu Odry

Turistické setkání u pramene evropského veletoku.

v průběhu plesové sezóny

Skautský ples

Taneční povyražení v plesové sezóně s nezvyklou skautskou dramaturgií a kaplekou FANTAJM!

Skautské čarodějnice a Běh Waopů

Závody skautských čarodějnic a indiánských lovců na kopci Hradisko nad Velkým Týncem